Docenten en werkveld

Artistiek leider
Steven van Watermeulen

Docenten
Je krijgt zowel les van gerenommeerde ‘oude rotten’ in het vak als van jonge theatermakers, zoals: Marijn de Jong (Urland), Espen Hjort (Theater Utrecht), Ola Mafaalani, Olivier Diepenhorst, Paul Knieriem, Marcus Azzini (Toneelgroep Oostpool), Suzan Boogaerdt (Boogaerdt/VanderSchoot, Theater Rotterdam), Francesca Lazzeri, Anthony Heidweiller (Nationale Opera & Ballet), Rezy Schumacher (Nationale Toneel), Casper Vandeputte, Jeroen de Nooijer, Jair Stranders, Florian Hellwig, Bo Tarenskeen, Daphne Richter, Maurice Bogaert, Els Sorber en de acteurs Cahit Ölmez, Steven Van Watermeulen, Chris Nietvelt, Marlies Heuer, Ludwig Bindervoet (Urland), en castingdirector Hans Kemna.

Werkveld
Daarnaast ontmoet je belangrijke kunstenaars uit het internationale circuit en vanuit andere disciplines, zoals: het kunstenaarsduo Quirine Racké & Helena Muskens, Marloeke van der Vlugt, Nikki van Sprundel, Jan van den Berg, Guy Biran, B-architect Sven Grooten, de scenografen Herbert Janse, Bart Visser, Marcel Schmalgemeijer en Thomas Boudewijn samen met Olaf Mensink (beiden net afgestudeerd scenografie) als ook Ilona Overweg, dramaturg Rob Klinkenberg, romanschrijver Oscar van den Boogaard, schrijver Rob de Graaf en geluidskunstenaars Wim Selles en Harpo ‘t Hart.

Docentenlijst
Marcus Azzini - Begeleider regie
Jan van den Berg - Mentor
Ludwig Bindervoet - Begeleider regie
Guy Biran - Begeleider regie
Oscar van den Boogaard - Begeleider regie
Sven Grooten - Begeleider regie
Harpo ‘t Hart - Begeleider geluid
Anthony Heidweiller - Docent opera
Florian Hellwig - Docent theorie
Marlies Heuer - Begeleider regie
Espen Hjort - Begeleider regie
Marijn de Jong - Begeleider regie
Hans Kemna - Docent casting
Rob Klinkenberg - Docent theorie
Paul Knieriem - Begeleider regie
Francesca Lazzeri - Begeleider regie
Ola Mafaalani - Begeleider regie
Helena  Muskens - Begeleider regie
Chris Nietvelt - Docent theorie
Jeroen de Nooijer - Docent theorie
Cahit Olmez - Docent Aikido
Casper van de Putte - Begeleider regie
Quirine Racké - Begeleider regie
Daphne Richter - Docent theorie
Marcel Schmalgemeijer - Begeleider scenografie
Rezy Schumacher - Docent theorie
Wim Selles - Docent geluid
Nikki van Sprundel - Docent VR
Jair Stranders - Docent theorie
Bo Tarenskeen - Docent theorie
Marloeke van der Vlugt - Begeleider regie

Delen