ATD Intro Week
Het introductieprogramma vond plaats van 23 augustus t/m 26 augustus 2022 op de Academie voor Theater en Dans aan de Jodenbreestraat 3 in Amsterdam.
De eerstejaarsstudenten konden met elkaar kennismaken via verschillende ontmoetingen en uitwisselingen. Er waren optredens, lezingen, presentaties en workshops. In het kader van diversiteit en inclusie woonden zowel de eerstejaars- als de tweedejaarsstudenten een lezing bij van Aminata Cairo, AHK lector Sociale Rechtvaardigheid en Diversiteit in de Kunsten
Er werd een gezamenlijk bezoek gebracht aan de voorstelling The Underground door Noord Nederlands Toneel in het Bostheater. En ter afsluiting van de Intro Week: dinner time and time to party!
Bekijk de foto's en het volledige programma hieronder:
Vind je eigen groep hier! / Find your personal group here!
ATKA
- Mohamed Abd El Hafeez 1A
- Asina Aksoy 1A
- Aiko Beemsterboer 1B starting Wed.
- Manu Carmiggelt 1B
- Jona Cortenraad 1C
- Roman Derwig 1D
- Zara Dijkema 1L
- Bilal El Aoumari Absent
- May Hollermann 1C
- Wies Jansen Holleboom 1D
- Joël Lo-Kioeng-Shioe 1E
- Fiep Mulderije 1E
- Ali Sina Nazari 1F
- Mika Peeters 1J
- Jef Perceval 1K
- Noëlgel Pinedo 1L
- Monèzra Rudge 1J
- Kayleigh Tjon Sjoe Sjoe Absent
- Thorn de Vries 1F
- Sophie de Wit 1K
MIME
- Timsie Blyer - 1H
- Mira Buus Rasmussen - 1F
- Elja Haas, DE - 1G
- Dylan Hunter - 1G
- Tom Huppermans Bonardeaux - 1L
- Luzi Madrid Villanueva - 1H
- Jacob Moen - 1F
- Eland Peeters - 1L
- Nikolaj Salzwedell - 1i
- Melissa Snoek - 1i
OPP
- Ruby Accord - 1L
- Fleur Andel, van - 1L
- Emma Boschhuizen - 1J
- Garcelle Komproe - 1J
- Jonna Lierop, van - 1A
- Flynn Ravenstein - 1A
- Sophie Reinink - 1E
- Maartje Rijsman - 1E
- Daniel Schut - 1B
- Annika Slee - 1B
- Sanna Stroeven - 1J
- Ingeborg Tenk - 1C
- Lena Ven, vd - 1C
- Job Vinders - 1D
- Anne Fleur Vrakking - 1D
Docent Dans
- Sanne Benjamins - 1F
- Andrew Berg - 1F
- Ryan Berg - 1J
- Ilse Brandhoff - 1J
- Hannah Creutzburg - 1K
- Antonio Etnel - 1K
- Lara Evers - 1C
- Keswani Geubel - 1C
- Jaila Griend, vd - 1K
- Joshua Halman - 1E
- Isa Hees, van - 1A
- Wanda Henschel - 1A
- Davey Janssen - 1H
- Amélie Janssen - 1H
- Hannah Jonkhout - 1L
- Lily Kooter - 1L
- Yona Lukken - 1D
- Esmé Schavemaker - 1D
- Babette Schouten - 1E
- Mara Tanke - 1E
- Merel Vliet, van - 1B
- Hawa Yakubu - 1B
REGIE
- Luuk Bellemakers - 1H
- Agnes Jung Lassen - 1H
- Annika Taylor - 1i
- Rosa Zonneveld - 1i
SCENOGRAFIE
- Lisa Bernardus - 1F
- Ilan, van Elk - 1F
- Sophie Heutink - 1G
- Johanne Hornum - 1G
- Léa Thomas - 1K
- Aurelie Walle vd, - 1K
Iwan Vaandrager - Absent
Ine Roeder - Absent
DESIGN & TECHNOLOGIE
- Lilian Bakelaar - 1G
- Morris Balkom, van - 1G
- Ben Broser Broser - 1i
- Puck Goossen - 1i
- Abel, de Haan, de - 1H
- Mirna Heeman - 1C
- Katre Kask - 1E
- Simon Klein - 1E
- Bram Kleverlaan - 1D
- Crijn Schumacher - 1J
- Jaan Smit - 1J
- Daniël Steenhoff - 1i
- Thomas Stinissen - 1F
- Ronja Wijtvliet - 1G
THEATERDOCENT
- Ibtissam el Abdellaui - 1A
- Joshua van Aken - 1A
- Melisa Alkanlar - 1C
- Maud van Boven - 1K
- Romy Callirgos Collantes - 1A
- Bo Daamen - 1B
- Robin van Dijk - 1B
- Vinnie Inpijn - 1B
- Emma van Leeuwen - 1J
- Raffello Oostburg - 1J
- Em Reijmer - 1K
- Giacomo Steinbach - 1C
NBA
- Eva Bakker - 1A
- Maria Bondarenko - 1B
- Elin Borgman - 1C
- Gabrielle Brett - 1D
- Ella Rose Churchill - 1D
- Mateo Clarke - 1A
- Annabelle Eubanks - 1E
- Riko Higurashi - 1B
- Raul Izquierdo - 1C
- Simon Kortmann - 1H
- Adrian Lujan Manzano - 1i
- Devon Luxton - 1J
- Emma Mazzi - 1E
- Frederique Meewis - 1G
- Derin Örs - 1K
- Perla Pace - 1G
- Alicia Pin - 1L
- Carla Reynes - 1L
- Amelia Reynolds - 1i
- Dimitry Sitnitski - 1L
- Anaelle Tran - 1H
- Mathilde Valin - 1K
- Maria Zatoka - 1J
SNDO
- Doga Ak - 1D
- Reyer Barneveld - 1D
- Rose Bouvet - 1F
- Xiao Chuyue - 1G
- Marta Crespo - 1H
- Cecilia Feng - 1i
- Rafael Ferreira Reinata - 1F
- Abdennacer Leblalta - 1G
- Anais Pinay - 1H
- Anllel Tanus - 1i
ECD
- Sarah Mary Bittar - 1A
- Rowan van den Boomen - 1H
- Tim Brügger - 1D
- Aleyna Demir - 1B
- Lola Dupriez - 1B
- Mandisa Gramelsberger - 1D
- Oskar Grønning - 1F
- Sem Houmes - 1G
- Marshall Janse - 1E
- Milo Juhel - 1i
- Naomi Katthagen - 1E
- Hope Landu - 1K
- Anaïs Mauri - 1K
- Luca Sara Mezei - 1H
- Lucija Miletić - 1L
- Tetiana Moisieieva - 1G
- Mélie Favre - 1L
- Kuo Pei - 1F
- Elise Richards - 1C
- Bente Roelevink - 1C
- Benjamin Stevens - 1A
- San Wolteche - 1i
Group 1A -13 students
- Ibtissam el Abdellau - zij/haar- doc theater
- Joshua- van Aken -hij- doc theater
- Romy Callirgos Collantes zij/haar - doc theater
- Isa Hees, van - doc dans
- Wanda Henschel- doc dans
- Mohamed Abd El Hafeez - hij - atka
- Asina Akso- zij- atka
- Mateo Clarke- nba
- Eva- Bakker - nba
- Benjamin Stevens- man - ecd
- Sarah Mary Bittar- Female- ecd
- Jonna- Lierop, van - opp
- Flynn Ravenstein- opp
Group 1B - 13 students
- Robinv an Dijk- zij -doc theater
- Vinnie Inpijn - hij - doc theater
- Bo Daamen - zij, hen - doc theater
- Merel Vliet, van - doc dans
- Hawa Yakubu - doc dans
- Manu Carmiggelt hij - atka
- Aiko Beemsterboer - zij - atka
- Riko Higurashi - nba
- Maria Bondarenko - nba
- Aleyna Demir - Female - ecd
- Lola Dupriez - Female - ecd
- Daniel Schut - opp
- Annika Slee - opp
Group 1C -12 students
- Melisa Alkanlar - zij - doc theater
- Giacomo Steinbach - hij - doc theater
- Lara Evers - doc dans
- Keswani Geubel - doc dans
- Jona Cortenraad- hij - atka
- May Hollermann - zij - atka
- Raul Izquierdo - nba
- Elin Borgman - nba
- Elise Richards - vrouw - ecd
- Bente Roelevink - vrouw - ecd
- Ingeborg Tenk - opp
- Lena Ven, vd - opp
- Mirna Heeman - design&tech
Group 1D - 13 students
- Yona Lukken - doc dans
- Esmé Schavemaker- doc dans
- Roman Derwig - hij - atka
- Wies Jansen Holleboom - zij - atka
- Gabrielle Brett - nba
- Ella Rose Churchill - nba
- Doga Ak - she - sndo
- Reyer Barneveld - no prefrce - sndo
- Tim Brügger male - ecd
- Mandisa Gramelsberger - Woman - ecd
- Job Vinders - opp
- Anne Fleur Vrakking - opp
- Bram Kleverlaan - design&tech
Group 1E -13 students
Babette Schouten - doc dans
Mara Tanke - doc dans
Joshua Halman - doc dans
Joël Lo-Kioeng-Shioe - hij - atka
Fiep Mulderije - zij - atka
Annabelle Eubanks - nba
Emma Mazzi - nba
Marshall Janse - Man - ecd
Naomi Katthagen - Vrouw - ecd
Sophie Reinink - opp
Maartje Rijsman - opp
Katre Kask - design&tech
Simon Klein - design&tech
Group 1F - 13 students
- Sanne Benjamins - doc dans
- Andrew Berg - doc dans
- Ali Sina Nazari - hij - atka
- Thorn de Vries - hen - atka
- Mira Buus Rasmussen - mime
- Jacob Moen - mime
- rose Bouvet they - sndo
- Rafael Ferreira Reinata - he/she - sndo
- Oskar Grønning - Male - ecd
- Kuo Pei Female - ecd
- Lisa Bernardus - scenografie
- Ilan, van Elk - scenografie
- Thomas Stinissen - design&tech
Group 1G - 13 students
- Frederique Meewis - nba
- Perla Pace - nba
- Elja Haas, DE - mime
- dylan Hunter - mime
- Xiao Chuyue - she - sndo
- Abdennacer Leblalta - he - sndo
- Sem Houmes - Man - ecd
- Tetiana Moisieieva - Female - ecd
- Sophie Heutink - scenografie
- Johanne Hornum - scenografie
- Lilian Bakelaar - design&tech
- Morris Balkom, van - design&tech
- Ronja Wijtvliet - design&tech
Group 1H - 14 students
- Davey Janssen - doc dans
- Amélie Janssen - doc dans
- Simon Kortmann - nba
- Anaelle Tran - nba
- Luzi Madrid Villanueva - mime
- Timsie Blyer - mime
- Marta Crespo - she - sndo
- Anais Pinay - he - sndo
- Rowan van den Boomen - Male - ecd
- Luca Sara Mezei Female - ecd
- Luuk Bellemakers - regie
- Agnes Jung Lassen - regie
- Abel, de Haan, de - design&tech
Group 1i - 13 students
- Adrian Lujan Manzano - nba
- Amelia Reynolds - nba
- Nikolaj Salzwedell - mime
- Melissa Snoek - mime
- Cecilia Feng - she - sndo
- Anllel Tanus - they - sndo
- Milo Juhel - ecd
- San Wolteche - Non-binary - ecd
- Annika Taylor - regie
- Rosa Zonneveld - regie
- Ben Broser - design&tech
- Puck Goossen - design&tech
- Daniël Steenhoff - design&tech
Group 1J - 13 students
- Emma van Leeuwen - zij - doc theater
- Raffello Oostburg - hij - doc theater
- Crijn Schumacher - design&tech
- Jaan Smit - design&tech
- Ryan Berg - doc dans
- Ilse Brandhoff - doc dans
- Mika Peeters - hij - atka
- Monèzra Rudge - zij - atka
- Devon Luxton - nba
- Maria Zatoka - nba
- Sanna Stroeven - opp
- Emma Boschhuizen - opp
- Garcelle Komproe - opp
Group 1K - 13 students
- Em Reijmer - hen/hun - doc theater
- Maud van Boven - hen/hun - doc theater
- Hannah Creutzburg - doc dans
- Antonio Etnel - doc dans
- Jaila Griend, vd - doc dans
- Jef Perceval - hij - atka
- Sophie de Wit - zij - atka
- Derin Örs - nba
- Mathilde Valin - nba
- Hope Landu - Vrouw - ecd
- Anaïs Mauri - female -ecd
- Léa Thomas - scenografie
- Aurelie Walle vd, - scenografie
Group 1L - 13 students
- Hannah Jonkhout - doc dans
- Lily Kooter - doc dans
- Noëlgel Pinedo - hij - atka
- Zara Dijkema - zij - atka
- Dimitry Sitnitski - nba
- Alicia Pin - nba
- Carla Reynes - nba
- Tom Huppermans Bonardeaux - mime
- Eland Peeters - mime
- Mélie Favre - 1L - ecd
- Lucija Miletić - Female - ecd
- Ruby Accord - opp
- Fleur Andel, van - opp