Docenten

Artistiek leider
Bart Visser (regisseur, ontwerper)

Stafdocent
Moniek Slaman (docent projectmanagment, studievoortgangbegeleider)

Onderwijsondersteuning (voor bereikbaarheid m.b.t. de opleiding)
Dionne Bakker
Telefoon: +31 (0)20 5277852
E-mail: dionne.bakker@ahk.nl

Ontwerp
Alexis Blakeontwerpen, performance
Ana Lisa Alperovich, ontwerpen, biobased designing
Anthony Heidweiller, ontwerpen, interdisciplinair samenwerken, opera
Arien de Vries, ontwerpen, conceptueel denken
Carly Everaert, ontwerpen, kostuum, conceptueel denken
Gertjan Biasinoontwerpen, videointeractie
Elian Smits, ontwerpen, theatrale installatie, stagebegeleiding
Herbert Janse, ontwerpen
Marc Warning, ontwerpen, conceptueel denken
Marloes van der Hoek, ontwerpen
Jan van den Berg, ontwerpen, interdisciplinair samenwerken, podiumkunst en wetenschap
Othmar Sweers, ontwerpen, intermediaal 
Pascal Leboucq, ontwerpen, biobased designing, conceptueel denken
Paul Gallis, ontwerpen
Roos Matla, ontwerpen
Sarah Nixon, ontwerpen
Sven Grooten, ontwerpen, interdisciplinair samenwerken
Thera Hillenaar, ontwerpen, kostuum
Theun Mosk, ontwerpen
Tatyana van Walsum, ontwerpen, opera
Vesna Petresin, ontwerpen, intermediaal 
Vinny Jonesontwerpen, licht
Wikke van Houwelingen, ontwerpen
Willem Weemhoff, ontwerpen, intermediaal 
Wouter Klein Velderman, ontwerpen, socratisch gesprek

Theorie
Cecile Brommer, dramaturgie, interdisciplinair
Eva IJsveld, kostuumgeschiedenis
Hella Godee, filosofie, essaybegeleiding
Jan Derk van den Berg, kunst- en cultuurgeschiedenis
Jeroen de Nooijer, theatergeschiedenis 
Joke van Pelt, scenografiegeschiedenis
Judith Wendel, dramaturgie, voorstellingsanalyse
Rezy Schumacher, dramaturgie, tekstanalyse

Instructie
Audrey Helwes, artistiek ondernemen
Arist Richartz, technische productie
Arjen Baars, tekenen, schilderen
Bert van Til, bewegen, schermen
Daan Westendorp, decoratelierinstructie
Daniëlle Schilling, technische productie
Ellen den Bouwmeester, kostuumatelierinstructie
Fred Thoolen, modeltekenen
Frits van Driel, decoratelierinstructie
Geert Oddens, theatertechniek
Gemma van Kruijsbergen, technische productie
Harm Lubbers, theatertechniek
Huib Reinders Folmer, theatertechniek
Job Rietveld, artistiek ondernemen
Joyce Woudenberg, intervisie
Joos Bunder, patroontekenen
Judith van de Pas, decoratelierinstructie
Kiki Heslenfeld, theatertechniek
Klaartje Wouters, communicatie
Lisanne Hakkers, digitale technieken
Maartje de Jong, maquettebouw, ontwerptechnieken
Nadège Chaumont: bewegen, yoga
Paul Bruinsma, theatertechniek
Paul van der Ploeg, multimedia
Ramon Huijbregts, digitale technieken
Richard van Os, artistiek ondernemen
Roan Lo-a-Njoe, theatertechniek

Delen