Alumni

Waar dansen de afgestudeerden van de Nationale Balletacademie?

2017-2018
Contracten en doorstroming van studenten Nationale Balletacademie & Junior Company
Alejandro Zwartendijk - Junior Company – Dutch National Ballet - Amsterdam
Conor Walmsley-  Junior Company – Dutch National Ballet – Amsterdam
Georgia Neaverson - Polish National Ballet
Irene Blankenstijn - Introdans – Arnhem
Jillis Roshanili  - Introdans - Arnhem
Lexie Marx - Junior Company – Dutch National Ballet – Amsterdam
Louise Ducreux - Hungarian National Ballet
Manu Kumar  - Junior Company – Dutch National Ballet – Amsterdam
Mitsuki Noda -  Silesian Opera – Poland in Bytom
Vince Koffijberg - Hong Kong Ballet
Yuka Masumoto - Junior Company – Dutch National Ballet – Amsterdam

2015-2016
Contracten en doorstroming vanuit het eerste of tweede jaar van de Junior Company:
Joey Massarelli - Het Nationale Ballet, élève
Daniel Robert Silva - Het Nationale Ballet, élève
Clara Superfine - Het Nationale Ballet, élève
Emilie G. Tassinari - Het Nationale Ballet, élève
Giovanni Princic - Het Nationale Ballet, élève

Melissa Chapski - Junior Company Het Nationale Ballet, 2e jaar
Theo Duff-Grant - Junior Company Het Nationale Ballet, 2e jaar
Priscylla Gallo - Junior Company Het Nationale Ballet, 2e jaar
Hannah Williams - Junior Company Het Nationale Ballet, 2e jaar
Belle Beasley - Junior Company Zürich Ballett

Contracten voor hbo-studenten
Tim van Poucke - Junior Company Het Nationale Ballet, 1e jaar
Khayla Fitzpatrick - Junior Company Het Nationale Ballet, 1e jaar
Anna Bekirova - Arts Umbrella, Vancouver
Antoine Le Moal - Béjart Ballet Lausanne, apprentice
Clement Guillaume - Columbia Classical Ballet, Verenigde Staten
Patryk Lempicki - Columbia Classical Ballet, Verenigde Staten
Dex van ter Meij - Arts Umbrella, Vancouver
Cristina Pastore - Introdans
Julie Wittenberg - Ballet West, stagiaire

Contracten voor Trainee-studenten:
Jacob Roter - Junior Company Het Nationale Ballet, 1e jaar
Portia Adams - Béjart Ballet Lausanne
Sara Barbieri- Marijinsky Ballet, Primorsky Stage
Tiago Barreiros - Introdans
Lauma Berga - Fins Nationaal Ballet, corps de ballet
Dorian Browne - Béjart Ballet Lausanne
Simon Catonnet- Ballet du Capitole, Toulouse
Taylor Ciampi - The National Ballet of Canada, apprentice
Brandon Demmers - Junior Company Bayerische Staatsballett, 2e jaar
Nina Dijkman - Augsburg Ballett, corps de ballet
Toon Lobach - Nederlands Dans Theater 2
Gaetano Signorelli - Junior Company Zürich Ballett
Kayla-Maree Tarontolo - Scottish Ballet, corps de ballet
Koyo Yanagishima - Columbia Classical Ballet, Verenigde Staten

2014-2015
Contracten en doorstroming
Nationale Balletacademie

Aaron Walker - Introdans
Dan Ozeri - Israel Ballet
Laura Atencio - Noord Boheems Theater voor Opera en Ballet
Brandon Demmers -Bayerische Staatsoper, junior company (stage)
Hayden Idrus - Introdans
Belle Beasley - HNB Junior Company 1ste jaar
Antonio Martinez Cegarra - HNB Junior Company 1ste jaar
Theo Duff-Grant - HNB Junior Company 1ste jaar
Alberto Tardanico - Introdans
Hannah William - Het Nationale Ballet, (productie Giselle)
Thea Barnwell - Het Nationale Ballet, (productie Giselle)
Hikari Kushiro - Alberta Ballet II, junior company

Contracten en doorstroming
Nationale Balletacademie & Junior Company

Lisanne Kottenhagen - HNB Junior Company, 2de jaar
Thomas van Damme - HNB Junior Company, 2de jaar
Cristiano Principato - HNB Junior Company, 2de jaar
Emilie Gellerani-Tassinari - HNB Junior Company, 2de jaar
Riho Sakamoto  Het Nationale Ballet
Yuanyan Zhang - Het Nationale Ballet
Bart Engelen -Nationaal Ballet van Noorwegen, junior company
Ryosuke Morimoto - Nationaal Ballet van Hongarije
Nancy Burer - Het Nationale Ballet
Martin ten Kortenaar - Het Nationale Ballet
Veronika Verterich - Stuttgarter Ballett
 
2013-2014
Contracten en doorstroming
Nationale Balletacademie

Guido Dutilh - Nederlands Dans Theater
Elisa Rudolf - Introdans
Seira Iwamoto - Alberta Ballet II, Junior Company
Lisanne Kottenhagen - Het Nationale Ballet Junior Company 1e jaar
Helen-Clare Kinney - Ballett am Rhein
Thomas van Damme - Het Nationale Ballet Junior Company 1e jaar
Yuma Sumi - Staatsballet van Georgi

2005
Contracten en doorstroming

Pauline Griffioen - Internationaal Danstheater
Rink Sliphorst - Het Nationale Ballet

2004
Contracten en doorstroming

Alies Thomas - Internationaal Danstheater Marthas
Celine Kraal - Nationaal Ballet Noorwegen
Hiwako Ishino - moderne dansgroep in Portugal
Rachel Meibergen  Lucia Marthas Company

2003
Contracten en doorstroming

Anique Bosch - Robin Hood, Die Schöne und das Biest (Musicals)
Ariel Cohen - IT Dansa Barcelona
Caroline Lüsken - Scapino Ballet Rotterdam
Golan Josef - IT Dansa Barcelona
Gwen Albers - Het Nationale Ballet
Joeri Dubbe - Nederlands Dans Theater
Maartje Hermans - Scapino Rotterdam

2002
Contracten en doorstroming

Eva van Duin - Compagnie de Danse Rosella Hightower
Jobbine van den Bighelaar  - Jazzopleiding
Soetkin Jacobs - Koninklijk Ballet van Vlaanderen

2001
Contracten en doorstroming

Ernst Meisner - The Royal Ballet
Bastian Manders - Bat-Dor Dance Company
Carline van Oel -IntroDans Arnhem
Cynthia van Dijck -Scapino Ballet Rotterdam
Erik Constantin - IT Dansa Barcelona en Introdans
Femke Feddema - IntroDans Arnhem
Freek Damen -Lisboa Nacional Ballet, Portugal
Gemma Schoonderbeek - Annemieke Bais Dance School
Rachel Oomens - Het Nationale Ballet
Tamara Michalzcyk - Het Nationale Ballet
Wendy Paulusma - Het Nationale Ballet

Delen