Afstudeervoorstelling: Wat als ik verdwijn?

zondag 02 juni 2024, 20:00 - 21:00 uur

Wat als ik verdwijn?
Een fysieke theatervoorstelling rondom het onderwerp ‘verdwijnen’.

Kilian Visser, vierde jaar aan de opleiding Theaterdocent voltijd, heeft samen met zes spelers en twee mede-makers deze voorstelling op locatie gemaakt wat tevens zijn afstudeervoorstelling is.

Rondom het onderwerp ‘verdwijnen’ is Kilian met de cast afgelopen weken gaan onderzoeken. Kilian vertelt:  "Ik ben van mening dat het merendeel van de maatschappij wel eens de gedachten heeft gehad: Wat als ik m’n leven 180 graden draai of als ik ervan weg loop? Wat als ik verdwijn?” Maar is deze gedachte nog mogelijk in een wereld waarbij je constant wordt gevolgd of kunnen we alleen nog maar verdwijnen in onszelf?’’

Een gedachte die bij een ieder weleens door diens hoofd raast, maar die vaak een gedachte blijft. Met deze voorstelling probeert Kilian dat wat niet wordt uitgesproken bespreekbaar te maken.

Let op: de speellocatie is niet toegankelijk voor mensen die slecht ter been zijn

Tickets:
U kunt online kaarten reserveren. Klik op de datum en tijd van uw keuze en volg de instructies:
Vrijdag 31 mei 20:00 uurUITVERKOCHT
Zaterdag 1 juni 20:00 uur
Zondag 2 juni 20:00 uur

Verzamelplaats:
Bushalte Vijfhuizen, EXPO Greater Amsterdam, 2141 MA Vijfhuizen

Speellocatie:
Big Spotters Hill, Haarlemmermeerse bos

Credits:
Spelers: Daan Put, Isaï Elia Accord, Laila Spee, Sarah Khalay, Sophie van Heusden en Victor Storm.

Afstuderende maker: Kilian Visser (opleiding Theaterdocent)
Choreograaf/mede-maker: Sam Corver
Mede-maker: Robin van Dijk
Artistiek coach: Ryan Djojokarso
Productie: Juliette Talakua
Posterbeeld: Kiki Storm en Sem Hovingh

Met extra grote dank aan recreatie Noord-Holland, Michel Caris, Gemeente Haarlemmermeer, Jan Steenbergen van MudMasters, Academie voor Theater en Dans, Katja Hieminga.

Delen