“Om goed te zijn en toch te leven scheurde mij in tweeën als een bliksemschicht.”
Brecht was van mening dat theater iets kan veranderen, uit de illusie en in het leven. Deze theateravond is een experiment trouw aan dit principe, om het podium in te zetten en een werkelijk verschil te maken in een wereld die steeds meer versnippert en op het einde af lijkt te stevenen. Der Gute Mensch is een avond mét en niet vóór het publiek. Der Gute Mensch wil ontroeren, oplossen, verbeteren. Verenigen. Der Gute Mensch wil goed doen.
Reserveren:
U kunt online kaarten reserveren. Klik op de datum van uw keuze en volg de instructies:
Woensdag 26 april 20:00- 20:50 uur
Vrijdag 28 april 18:30-19:20 uur
2 voorstelllingen op 1 avond bezoeken?
Regie 3 presenteert in het kader vanHansberry, Brecht, Bernard ook de voorstelling Ritter, Dene, Voss die op dezelfde avond als Der Gute Mensch te zien is.
Ritter, Dene, Voss op woensdag 26 april 2023 om 18:30
Ritter, Dene, Voss op vrijdag 28 april 2023 om 20:00
Credits:
Concept en regie: Arthur Buchholz
Spel en tekst: Marit Oudshoorn, Lara Peters, Sara Luna Zorić, Levy Geernaert
Concept en dramaturgie: Annika Hilger
Scenografie: Ruben Wijnstok
Productie: Sascha de Jong
Met dank aan: Liliane Brakema, Olivier Diepenhorst, Gemma van Kruijsbergen, Loïs Maat, Bas de Bruijn, Wilfred Loopstra, Jochum Vrijland, het kostuumatelier,